Je ziet er onder meer de recente GTC4 Lusso, maar ook de 488 GTB, de 488 Spider, de California Turbo en de F12 Berlinetta zijn van de partij. Er staan ook enkele mythische modellen van het merk zoals de Ferrari Enzo, de 512BBi, de 308 GTB-GTS of zelfs de 355 GTB.
De nieuwe garage vertegenwoordigt een investering van 1,5 miljoen euro. De showroom biedt een oppervlakte van 2.000 m2, er is een mechanisch atelier, een carrosserieafdeling, een lounge en een configuratieatelier waar klanten hun droomwagen kunnen personaliseren.
Naar aanleiding van deze opening herinnert Ferrari eraan dat het merk 3 jaar garantie en 7 jaar gratis onderhoud biedt op elke nieuw verkochte bolide.
Lees ook:
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief