2020 luidt ook de komst in van een wereldwijde 100% elektrische SUV met een rijbereik van «minstens 300 mijl (482 km)», terwijl de F-150 pick-up (het meest verkochte voertuig aan de andere kant van de oceaan sedert 50 jaar) ook als hybride verkrijgbaar zal zijn.
Intussen zou een plug-in hybride variant van de Transit Custom bestelwagen in Europa op de markt komen, en zou ook de Amerikaanse politie beroep doen op patrouillewagens met een aandrijving op benzine en elektriciteit.
En tenslotte stelt Ford een datum voorop voor de commercialisatie van zijn 100% autonome wagen. Een nummer waaraan zich tot op heden nog geen enkele constructeur waagde: het wordt 2021!
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief