Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
SolarCity en Tesla leveren stroom voor eiland in de Stille Oceaan
SolarCity – dat recent werd overgenomen door Tesla – kondigt een nieuw project aan in de Stille Oceaan. Na de installatie van 5.000 zonnepanelen en 60 batterijen kan het eiland Ta’u het voortaan zonder dieselgeneratoren stellen. De installatie omvat 5.328 zonnepanelen van SolarCity die aan 60 Powerpack batterijen van Tesla zijn gelinkt. Ze voorzien het grootste deel van het eiland van stroom. De inwoners van Ta'u kunnen gebruik maken van stroom die gedurende de dag werd opgewekt met zonne-energie. Door de Powerpacks met die stroom op te laden, wordt ook de energiebevoorrading ’s nachts gegarandeerd. Dit ganse project werd in minder dan een jaar gerealiseerd. De inwoners van Ta’u – in Amerikaans Samoa – moeten zich niet langer behelpen met generatoren. Zo besparen ze jaarlijks 440.000 liter diesel en zijn ze niet langer afhankelijk van de brandstofbevoorrading via schepen.
Deel
Deel
Gocar, jouw all-in-one autoplatform
Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.