Terugroepacties bij McLaren, Ferrari en Tesla

De affaire van de problematische Takata-airbags is nog lang niet afgelopen. Hoewel al meer dan 12 miljoen airbags werden vervangen, is het vandaag aan Ferrari, McLaren en onder andere de Audi R8 om langs de werkplaats te gaan.

Gepubliceerd op 28 december 2016
Leestijd : 1 min

Deel

Terugroepacties bij McLaren, Ferrari en Tesla

Volgens de National Highway Traffic Safety Administration werden tot nu toe 12,5 miljoen defecte Takata-airbags vervangen. Honda riep al 8,2 miljoen voertuigen naar de werkplaats, Toyota deed al hetzelfde met 1,47 miljoen wagens en de FCA-groep herstelde al 1,46 miljoen auto’s.

Bij Ferrari is het volledige gamma uitgerust met deze defecte plofkussens en alle modellen moeten dus naar de werkplaats. Ook andere prestigieuze auto’s ontsnappen niet aan de problemen want ook bepaalde Audi R8-modellen, de McLaren 570S en P1, de Fisker Karma, de Lexus LFA en de Tesla Model S moeten naar de garage.

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands McLaren voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
McLaren GT
tweedehands L. 4.0 V8 TwinTurbo FULL OPTIONS
15.000 km 167.500 €
Lee Cars - 9681 Nukerke Bekijk
McLaren 570GT
tweedehands Coupé - only 1.753km! - NEW CONDITION -
1.753 km 139.995 €
DR Motors - 8000 Brugge Bekijk
McLaren 570S
tweedehands Spider
30.350 km 159.900 €
5000 Namur Bekijk
McLaren
tweedehands Spider - B&W - Lift - Sport Exhaust - Many Carbon!
39.500 km 219.850 €
Spirit Of Legend Cars - 5030 Gembloux Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.