Volvo fabriek van Gent gaat Lynk & Co bouwen

Vanaf eind 2019 zal men in de Gentse Volvo-fabriek modellen van het Chinese merk Lynk & Co bouwen.

Gepubliceerd op 26 maart 2018
Leestijd : 1 min

Deel

Volvo fabriek van Gent gaat Lynk & Co bouwen

In 2017 verwierf Volvo 30% van de aandelen van de Chinese constructeur Lynk & Co, een merk dat voertuigen voor een brede massa wil bouwen. Deze samenwerking resulteert vandaag in een gemeenschappelijk platform en ook de uitwisseling van technologie. In de Belgische fabriek van Gent zal vanaf 2019 naast de bestaande Volvo V40, S60, XC40 en V60 ook een Chinees model worden geassembleerd.

Javier Varela, Senior Vice President Manufacturing and Logistics bij Volvo stelt dat: “De fabriek in Gent één van de meest performante productiesites in Europa is, met uitstekend geschoold personeel. De beslissing om de Europese productie van dit Lynk & Co-model in Gent te bouwen, getuigt van de uitstekende kwaliteitscontrole en past in de mondiale productiestrategie van Volvo.”

Deze beslissing is alvast een hart onder de riem voor de 5.000 werknemers van de Gentse site die op deze manier een mooie toekomst voor zich hebben.

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Volvo voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Volvo XC40
tweedehands
60.000 km 642 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Volvo XC40
tweedehands
40.000 km 592 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Volvo XC60
tweedehands 2.0 T4 R-Design Geartronic AUT. 1°EIG. FULL OPTIES. IN PERFECTE STAAT !!
84.000 km 26.499 €
YOUR BEST CAR - 1651 LOT Bekijk
Volvo V50
tweedehands R-DESIGN - PARKEERSENSOREN - ZETELVERWARMING
198.350 km 4.495 €
DR Motors - 8000 Brugge Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.