Dit evenement richt zich op eigenaars van oude of recente sportieve wagens en gaat om 9u van start in Zolder. Na de ontvangst en de briefing door Marc Duez, kan daar gedurende 1u15 op het circuit gereden worden. Dan gaat het richting Mettet voor nog een uurtje rijplezier op de piste.
Via een zorgvuldig gekozen parcours met bochtige baantjes bereiken de deelnemers vervolgens Francorchamps, waar het mooiste circuit ter wereld voor hen gedurende maar liefst twee uur werd gereserveerd!
Deelnemen aan deze fantastische dag kost € 600. Een bijkomende piloot betaalt € 120 extra.
Meer info : http://www.marc-duez.be/?Live=cat&cat_id=2,35&url=2017-09-06%20-%201%20JOUR%203%20CIRCUITS
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief