Met slechts 9.928 km voor het chassis en 6.854 km voor de motor en de versnellingsbak is deze Huracán GT3 ver van afgeleefd. Hij werd ingezet door het Direction Racing Team in het Japanse Super GT-kampioenschap en kreeg de steun van Squadra Corse, het officiële team van Lamborghini.
Zoals de andere Huracáns GT3, is ook deze bolide uitgerust met een FIA-veiligheidskooi, regelbare spoilers en een sequentiële zesbak in plaats van de standaard transmissie met dubbele koppeling. De bekende atmosferische V10 5,2 liter bleef echter wel onaangeroerd!
Deze roze Lambo wordt aangeboden voor 295.000 dollar, inclusief vijf setjes banden, en is dus niet veel duurder dan een standaard Huracán.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief