Jenson Button aan de start van Le Mans Classic

De gewezen wereldkampioen Formule 1 (2009), die nooit eerder deelnam aan de 24 Uren van Le Mans of Le Mans Classic, bestuurt een Jaguar XJR-9 uit 1988 in de volgende klassieke editie van de 24 Uren van Le Mans.

Gepubliceerd op 5 april 2018
Leestijd : 1 min

Deel

Jenson Button aan de start van Le Mans Classic

Jenson Button zal Le Mans Classic (6, 7 en 8 juli) ontdekken tijdens een Groep C-race die op de zaterdagmorgen als opener van het evenement wordt verreden.

De Brit zal het stuur van een Jaguar XJR-9 nemen. Een bolide die in 1988 de terugkeer van het merk op het hoogste schavotje podium van de 24 Uren van Le Mans toeliet,  31 jaar na de Type-D. Toen was er nog geen sprake van de chicanes in Hunaudières en flirtte dit prototype met de ongelooflijke kaap van 400 km/u!

Na een laatste invalbeurt voor Fernando Alonso in een McLaren tijdens de Grote Prijs van Monaco 2017, lijkt de 37-jarige piloot nu zijn hart verloren te hebben aan historic en uithoudingsraces!

Organisator Peter Auto meldt dat er nog verscheidene andere bekende piloten op de startgrid aanwezig zullen zijn, naast Jenson Button. Wordt vervolgd…

Advertentie – lees hieronder verder

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Door Alain De Jong journalist, tekstschrijver, communicatiespecialist

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Jaguar voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Jaguar E-Pace
tweedehands 2.0 D R-Dynamic S * Camera * Leder * Navi * DAB *
48.945 km 17.495 €
Vanlerberghe Premium Cars - 8800 Roeselare Bekijk
Jaguar XF
tweedehands 2.0d Autom. - Airco - GPS - Topstaat!
80.633 km 16.990 €
Provan Motors - 9810 Eke Bekijk
Jaguar XF
tweedehands 2.0d Autom. - R Sport - Pano - GPS - Topstaat!
108.156 km 14.990 €
Provan Motors - 9810 Eke Bekijk
Jaguar X-Type
tweedehands ✅2.2 Turbo D Executive DPF 12 Maanden GARANTIE Automaat Airco Memory Navi Leder Zetelverwarming Parksensoren Cruise Contr
145.000 km 7.750 €
MBM Trade Bv - 3600 Genk Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.