McLaren startte in Spa met een eigen kampioenschap

Kent u het Pure McLaren-programma? Voor de deelnemers worden trackdays georganiseerd en ze krijgen er advies van ervaren piloten. Het voorbije weekend werd in België overigens de aftrap gegeven van een nieuw racekampioenschap. 

Gepubliceerd op 2 mei 2018
Leestijd : 1 min
McLaren startte in Spa met een eigen kampioenschap

Ongeacht de resultaten die McLaren in de F1 oogst, het blijft één van de favoriete merken van piloten en amateur-piloten. De constructeur uit Woking bewijst dat andermaal door een kampioenschap te lanceren met zes manches in 2018.

De eerste race vond plaats in Spa-Francorchamps. De vijf overige landen die worden aangedaan zijn Spanje (Ricardo Tormo), Portugal (Portimao), Frankrijk (Paul Ricard), Duitsland (Hockenheim) en Engeland (Silverstone).

De deelnemers moeten over een internationale D-licentie (de laagste internationale licentie) beschikken en ze rijden met een 570S GT4 die ze huren of bezitten. Op die manier lanceert het Britse merk – net als Ferrari, Porsche of Lamborghini – een merkeigen kampioenschap.

Advertentie – lees hieronder verder

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Lees meer over
Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands McLaren voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
McLaren 570S COUPE
tweedehands 3.8 Bi-Turbo V8 | LIFT | DAB+ | LAUNCH
43.000 km 139.950 €
Powercars & Boats - 8210 Loppem Bekijk
McLaren Artura
tweedehands Coupé
143 km 268.900 €
Mercedes-Benz CentrEtoile - 4500 Huy Bekijk
McLaren Other
tweedehands M4A F2 '67 CH0013
9.999 km 99.950 €
Oldtimerfarm - 9880 Aalter Bekijk

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!