Boxster Spyder : Porsche voor puristen

Op het salon van New York toont Porsche voor de tweede keer een Spyder-afgeleide van de Boxster. Deze versie is de hedendaagse interpretatie van de 550 Spyder waarmee James Dean destijds furore maakte. De nieuwe Spyder wacht dus de zware taak om in de gratie te vallen van puristen.

Gepubliceerd op 3 april 2015
Leestijd : 1 min

Deel

Boxster Spyder : Porsche voor puristen

Om dat te realiseren, heeft Porsche het recept dat ze bij de eerste generatie Spyder hebben gebruikt gehandhaafd maar er komen enkele nieuwe elementen bij. Zo wordt de Boxster Spyder andermaal enkele tientallen kilo’s lichter door enkele comfortelementen achterwege te laten. Achteraan zien we de dubbele bult achter de hoofdsteunen en de Spyder leent ook enkele koetswerkelementen bij de Cayman GT4 zoals de bumpers en de specifieke ducktail achteraan. De Porsche wordt standaard uitgerust met sportstoelen van carbon en krijgt een erg dun canvas dakje dat je manueel moet ontgrendelen.

Qua aandrijving vinden we de motor van de Cayman GT4. Het gaat om een zescilinder boxermotor van 3,8 liter die een stevige 375 pk ontwikkelt. Hij wordt om begrijpelijke redenen enkel met een manuele zesversnellingsbak geleverd. Met deze configuratie weegt deze Boxster slechts 1.315 kg en spurt hij in amper 4,5 seconden naar 100 km/u. Hij haalt een top van 290 km/u. Wie op deze manier met de haren in de wind wil rijden, moet daar minstens 82.522 euro voor over hebben.

Vindt u deze tweede generatie Boxster Spyder aantrekkelijker ?

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Porsche Boxster voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Porsche Boxster
tweedehands
585 km 3.135 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Porsche Boxster
tweedehands Spyder 3.8i - 1st Owner - 15.000 Km!!!!
15.063 km 102.000 €
Time2Drive - 1300 Wavre Bekijk
Porsche Boxster
tweedehands Porsche Boxster 981 PDK | Sportuitlaat | 20” 911 velgen | Topstaat
102.000 km 45.900 €
3290 Diest Bekijk
Porsche Boxster
tweedehands 2.5i Tiptronic S 204pk Automaat Historiek 986
210.000 km 13.750 €
Roadcare - 2560 Nijlen Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.