BMW en iWatch werken samen

Sinds enkele weken doen de geruchten de ronde op het internet dat er een partnership tussen BMW en Apple in de maak is. Er wordt gesuggereerd dat BMW de technologie van haar i3 aan Apple zou leveren. De wagen zou vervolgens als iCar op de markt kunnen komen. Volgens de constructeur zou niets van aan zijn !

Gepubliceerd op 18 maart 2015
Leestijd : 2 min

Deel

BMW en iWatch werken samen

BMW geeft wel toe dat ze sinds enige tijd bezig zijn met het ontwikkelen van applicaties voor de Apple Watch. Bedoeling is dat de horloge een aantal functies van de wagen zou kunnen bedienen. De iWatch zou kunnen communiceren met de wagen via een gelinkte iPhone die de eigenaar op zak heeft.

BMW zou graag diverse mogelijkheden aanbieden via het platform van de iWatch. Via het horloge zou je bijvoorbeeld draadloos een betaling kunnen doen, je zou je playlists kunnen bedienen of zelfs het navigatiesysteem aansturen. Verder moet je ook van op afstand je garagepoort kunnen openen en zelfs je wagen ontgrendelen. Klanten van een elektrische BMW zullen uiteraard ook de laadstatus van hun wagen kunnen consulteren. Er is ook een optie om de claxon van de wagen te laten weerklinken om hem makkelijker terug te vinden op een parking.

Wanneer er ooit autonoom rijdende voertuigen op de markt komen, zou de iWatch ook in staat moeten zijn om de wagen uit de parking te rijden. De iWatch zal een stevig prijskaartje hebben tussen de 300 euro (sportversie) en de 18.000 euro (versie met gouden afwerking). Men kan zich de vraag stellen of we zitten te wachten op een dergelijk gadget terwijl tal va smartphones precies dezelfde functies bieden.

Advertentie – lees hieronder verder

Denkt u dat de iWatch ooit uw wagen zal bedienen ?

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands BMW voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
BMW 3 Reeks
tweedehands 320 eA Touring // PHEV HYBRID // 2022 !! TEL 0488 086 388
153.294 km 18.950 €
L.Automobile - 1840 LONDERZEEL Bekijk
BMW X2
tweedehands PHEV 1.5iA xDrive25e
61.563 km 23.890 €
Auto-Elektro Peeters - 2390 Westmalle Bekijk
BMW 430 Scuderia
tweedehands 430 i Gran Coupé M Sport Leder GPS Camera Topstaat!
78.693 km 35.850 €
Pelter Autogroup - 3920 Lommel Bekijk
BMW 3 Reeks
tweedehands 318 dA *** GARANTIE + PACK M + LED + GPS PRO + CUIR ***
100.000 km 24.950 €
D&S cars - 4537 Verlaine Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.