Het kussen waarmee in de stoelen wordt gedrukt, is overtrokken met een stof die vergelijkbaar is met jeans. De schuimvorm eronder heeft de vorm van een menselijk achterwerk. Deze testrobots worden door de verantwoordelijken van het Opel interieurteam als volwaardige medewerkers beschouwd. Ze helpen de constructeur om de goedkeuring van AGR (Aktion Gesunder Rücken) te bekomen. Na deze tests kunnen de ingenieurs immers nagaan of de stoelen ook na verloop van tijd voldoende steun bieden.
Er wordt ook gekeken naar de structuur van de stof. De kleur kan veranderen en het oppervlak mag geschuurd zijn, hoofdzaak is dat de schuimvorm van de stoel die er onder zit intact is en dat de structuur van de bekleding stabiel blijft.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief