Veiling

Deze BMW 3.0 CSL is in slechts enkele maanden enorm in waarde gestegen

Met zijn oversized aerodynamische elementen blijft de BMW 3.0 CSL niet onopgemerkt. Deze zeldzaamheid, vorig jaar gebouwd in slechts 50 exemplaren, breekt nu al veilingrecords.

Maxime Hérion Maxime Hérion | Gepubliceerd op 11 dec. 2023 | Leestijd: 2 min

De BMW 3.0 CSL, geproduceerd in slechts 50 exemplaren, viert 50 jaar BMW Motorsport. Deze coupé is gebaseerd op de M4 en is geïnspireerd op de beroemde BMW 3.0 CSL ‘Batmobile’ E9. Hij is uitgerust met een turbo-opgeladen zescilinder-in-lijn met een vermogen van 560 pk, waarmee hij het krachtigste blok in zijn soort is dat BMW ooit heeft geproduceerd.

BMW 3.0 CSL arriere

Advertentie – lees hieronder verder

Uitverkocht

De 3.0 CSL is een auto voor echte liefhebbers en is uitgerust met een handgeschakelde 6-versnellingsbak. De met de hand geassembleerde auto werd vorig jaar verkocht voor de waanzinnige prijs van €765.000, maar dat weerhield de 50 exemplaren er niet van om als zoete broodjes over de toonbank te gaan nog voor hij aan het publiek werd gepresenteerd.

BMW 3.0 CSL interieur

Belangrijke toegevoegde waarde

De BMW 3.0 CSL is van meet af aan een collector’s item en een bijzonder begeerde zeldzaamheid. Toen RM Sotheby’s onlangs aankondigde dat er een te koop zou worden aangeboden, stroomden de liefhebbers toe. Uiteindelijk verwisselde de prachtige Duitse auto van eigenaar voor de ongelofelijke prijs van €1.017.500, waarmee het een van de duurste BMW’s uit de geschiedenis is. In dit verhaal is het vooral de voormalige eigenaar die zich in de handen wrijft nadat hij heel gemakkelijk een flinke winst heeft gemaakt…

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Wat wordt uw volgende voertuig?

Lees het artikel

Deel dit artikel

Lees meer over

In het nieuws

Gocar, da's ook meer dan 40.000 voertuigen in voorraad!

Ontdek al de actualiteit

Artikels over hetzelfde onderwerp

Nieuwsbrief

Of het nu gaat om het laatste autonieuws of actuele mobiliteitsonderwerpen.

Wagens voor u

Auto's

In het nieuws

Advertentie

Close icon