Veiling

Ga skiën zoals James Bond

De Mercury Cougar die in de James Bond-film “On Her Majesty’s Secret Service” te zien was, wordt volgende week geveild. Iets voor je volgende wintersport?

Joris Bosseloo Joris Bosseloo | Gepubliceerd op 11 dec. 2020 | Leestijd: 2 min

Deze Mercury mag dan niet zo bekend zijn als een Aston Martin DB5 of andere Lotus Esprits want Bond cars betreft, maar de rode vierwieler heeft wel een mooie verschijning in het zesde deel van de filmreeks verzorgd. ‘On Her Majesty’s Secret Service’, met George Lazenby in de rol van de beroemdste geheim agent ter wereld, liep in 1969 in de zalen.

James Bond scene

Advertentie – lees hieronder verder

Eén van de drie exemplaren van de luxeuze, 355 pk sterke Cougar XR-7 die tijdens de opnames van de actieprent werden gebruikt, wordt op 16 december aanstaande geveild door veilinghuid Bonhams. Dat 007 erin zetelde, wil natuurlijk zeggen dat er fans met diepe zakken voor te vinden zijn.

Hoeveel?

De waarde van de Amerikaanse cabrio wordt geschat tussen 110.000 en 170.000 euro, de rallybanden maar vooral de skidrager met twee paar ‘Kneissl White Star’-ski’s inbegrepen.

Zelf op zoek naar een prachtige ‘classic car’? Bekijk dan zeker het aanbod op Autoclassic.be

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Wat wordt uw volgende voertuig?

Lees het artikel

Deel dit artikel

Lees meer over

In het nieuws

Gocar, da's ook meer dan 40.000 voertuigen in voorraad!

Ontdek al de actualiteit

Artikels over hetzelfde onderwerp

Nieuwsbrief

Of het nu gaat om het laatste autonieuws of actuele mobiliteitsonderwerpen.

Wagens voor u

Auto's

In het nieuws

Advertentie

Close icon