De wensen en smaken van de consument veranderen voortdurend en volgens Mini staan steeds minder mensen te springen om een lederen auto-interieur, ook al is 54% van de nieuwe modellen van het merk daarmee uitgerust (cijfers van 2020).
In een interview met het Britse tijdschrift Autocar zei Oliver Heilmer, Mini’s directeur van design: “We hebben in de toekomst geen leer nodig […]. We zijn er volledig van overtuigd dat we ook zonder leer moderne en waardevolle producten zullen leveren.”
De stof van zetels in een Mini zou vandaag 100% gerecycleerd zijn, terwijl dat voor geldt 70% voor de voering. “We streven naar een tijdloos ontwerp dat in tegenstelling tot mode bedoeld is voor één seizoen”, aldus Heilmer.
Op zoek naar een tweedehandse Mini? Klik hier! Of liever een nieuwe Mini met korting? Klik dan hier!
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief