Toevallig, in dit geval, kon de bestuurder zich op tijd in veiligheid brengen voordat het stalen monster zijn kleine witte Honda meesleurde.
Je kunt je voorstellen hoe de auto eruit ziet als de trein voorbij is. Toch zal je zien dat nog niet alles verloren is!
En inderdaad, de bestuurder van de Civic, die duidelijk verkeerd zat, loopt naar de auto toe, opent het portier en gaat er vandoor alsof er niets gebeurd was! Toch is de auto zwaar beschadigd en lijkt niet meer in staat om te rijden!
Voor dit verhaal moet je weten dat de ongelukkige maar een paar meter heeft gereden en zich toen uit de voeten heeft gemaakt… te voet!
En jij, denk je dat jouw auto bestand is tegen de aanval van een goederentrein?
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief