Dat zijn dus 30 paardjes meer dan de 911 Carrera S en 20 pk extra tegenover de oude Porsche 911 GTS met atmosferische motor. De 3,0l zescilinder-boxer kreeg een nieuwe turbolader aangemeten en legt uitstekende prestaties voor met een spurt van 0 tot 100 km/u in 3,6 seconden. Wat de topsnelheid betreft, neemt de handgeschakelde GTS Coupé het voortouw met 312 km/u.
Andere specifieke eigenschappen: een breder spoor, een Sport Design voorspoiler, donkere achterlichten, standaard de gestuurde PASM-ophanging waarmee ook het koetswerk 10 mm zakt of een alcantara bekleding van het interieur.
Advertentie – lees hieronder verder
De Belgische prijs is nog niet bekend, maar op de Duitse markt bedraagt de aanvangsprijs 124.451 € voor de tweewielaangedreven Coupé en loopt het prijskaartje op tot 144.919 € voor de Cabriolet en de Targa met vierwielaandrijving.
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief