Porsche Panamera break verwacht in Genève

Het ziet ernaar uit dat Porsche een breakversie zal lanceren op basis van de Panamera. Deze versie zal slechts een nicheproduct worden en zal sterk aanleunen bij de Sport Turismo concept.

Gepubliceerd op 19 september 2016
Leestijd : 1 min

Deel

Porsche Panamera break verwacht in Genève

De Sport Turismo was eerder te zien op de Mondial de l’Automobile in Parijs in 2012. Zijn design bleek de voorbode van de toekomstige Panamera maar dan in break-trim. Vier jaar later kwam de nieuwe Panamera berline op de markt maar van een break was op dat ogenblik geen sprake.

Volgens Bloomberg komt daar verandering in want Porsche overweegt om op het autosalon van Genève in maart een Panamera break te tonen. Die nieuwe versie zou slechts op een nichemarkt spelen en zou vooral een concurrent worden voor de Mercedes CLS Shooting Brake.

Lees ook:

Advertentie – lees hieronder verder

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Porsche Panamera voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Porsche Panamera
tweedehands
17.500 km 2.181 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Porsche Panamera
tweedehands
39.868 km 2.296 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Porsche Panamera
tweedehands
14.984 km 1.997 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Porsche Panamera
tweedehands 4 e-Hybrid 2.9V6 Bi-Turbo 462ps SportChrono pano 21"Sportdesign 1hand Carpass 21% VAT
101.303 km 49.990 €
Maximotors - 7350 Hensies Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.