Advertentie – lees hieronder verder
Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be
Waar zal het eindigen? Terwijl men dacht dat het maximum werd bereikt met de aankondiging van de automaat met 10 verhoudingen in de Chevrolet Camaro ZL1, overweegt Honda nu nog een stap verder te gaan na het deponeren van een recent patent. Het blad AutoGuide kwam op het spoor van dit patent dat in mei laatstleden in Japan werd gedeponeerd. Het vermeldt een automatische transmissie met 11 verhoudingen en eveneens een drievoudige koppeling! Het doel hiervan is het koppelverlies van een transmissie met dubbele koppeling te beperken en snellere gangwissels te bekomen. Het plaatsen van een patent betekent niet automatisch de commercialisering van zo’n transmissie in de komende maanden of jaren. Het kan gaan om een eenvoudige beschermingsmaatregel van een nieuw idee. Vindt u dat een stijging van het aantal versnellingen noodzakelijk is?
Deel
Advertentie – lees hieronder verder
Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be
Deel
Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.
Voor de eerste keer in zijn geschiedenis zet Mercedes een elektrische C-Klasse in de showroom. Met een rijbereik tot 762 kilometer, bidirectioneel laden en een volledig nieuw softwaresysteem wil het merk uitpakken met de beste technologie rond elektrisch rijden. Al speelt deze C-Klasse natuurlijk wel gretig leentjebuur bij de GLC.