Scoop : BMW 1-Reeks krijgt een koffer!

Zowel Audi als Mercedes oogsten een behoorlijk succes met hun compacte berlinemodellen van de A3 en de CLA. BMW wil niet langer achter de feiten aan hollen en komt ook met een dergelijk model. Hij werd zopas gefotografeerd door onze spionnen. De wagen was nog bijzonder goed gecamoufleerd want deze berline zal pas op de markt komen vanaf de lancering van deze derde generatie 1-Reeks.

Gepubliceerd op 13 november 2014
Leestijd : 1 min

Deel

Scoop : BMW 1-Reeks krijgt een koffer!

Te oordelen aan de eerste foto’s, oogt het design van deze berline eerder klassiek. Hij zal dus eerder aansluiten bij de Audi A3 berline dan bij de Mercedes CLA. Qua proporties is hij vergelijkbaar met beide concurrenten. Het ziet er wel naar uit dat het merk met de propeller alles in het werk zal stellen om het interieur te verzorgd af te werken en zoveel mogelijk binnenruimte zal genereren.

Qua techniek weten we nu al dat de 1-Reeks berline zal gebouwd worden op het nieuwe UKL-platform dat eerder voor de laatste generatie Mini werd gebruikt maar ook voor de recentere 2-Reeks Active Tourer. Het zal dus ook een voorwielaandrijver worden en niet langer een achterwielaandrijver. Eenzelfde verhaal voor de motoren want de BMW 1 zal ook het motorpalet delen met de Mini en de 2-Reeks Active Tourer. Het ziet er naar uit dat de krachtigste benzinemotor zal kunnen wedijveren met de Audi S3, maar het is nog te vroeg om het over een M-versie te hebben.

Volgende generatie BMW 1-Reeks wordt voorwielaandrijver ! (02-09-14)

De 1-Reeks berline zal ten vroegste in 2016 bij de dealer staan.

Wat denkt u van deze nieuwe BMW-berline ?

Advertentie – lees hieronder verder

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands BMW 1 Reeks voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
BMW 1 Reeks
tweedehands 120 120i M Sport Automaat | Leder
5.976 km 33.890 €
DELVA DRIVE BV - 8980 Geluveld Bekijk
BMW 1 Reeks
tweedehands 116 116d Business Line NAVI/FULL LED/JA/PDC
49.741 km 20.998 €
Soco Wavre - 1300 Wavre Bekijk
BMW 1 Reeks
tweedehands 118 118iA Pack M NAVI / FULL LED / ALCANTARA / PANO
59.771 km 27.998 €
Soco Charleroi - 6042 Lodelinsart Bekijk
BMW 1 Reeks
tweedehands 116 Handgeschakeld | 2017 | 123.654 km | PDC | Radio | Airco | Zetelverwarming | Led | Advantage | M-Sportstuur
123.654 km 10.490 €
PlusCars.be - 9200 Dendermonde Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.