Suzuki op het Autosalon van Brussel 2025: eerste 100% elektrisch model

Suzuki kan rekenen op trouwe klanten en blijft eenvoudige, zeer betrouwbare en betaalbare producten aanbieden. Op het Salon worden de Swift en de nieuwe e Vitara de blikvangers.

Gepubliceerd op 15 december 2024
Leestijd : 2 min

Deel

Suzuki op het Autosalon van Brussel 2025: eerste 100% elektrisch model

In 2024 verdwenen de Ignis en de Jimny uit het Suzuki-gamma. De Jimny wordt niet meer op de markt gebracht wegens zijn hoge CO2-uitstoot, ondanks de grote vraag van de klanten van het merk. Wel verscheen de nieuwe Swift in de catalogus, alleen als een milde hybride die bijzonder zuinig is in gebruik.

36 (1)

SUV-trio

De plug-inhybride SUV Across kreeg dan weer een lichte facelift, net als de Vitara, die een van de bestsellers in het gamma blijft en beschikbaar is met twee- of vierwielaandrijving. Nog bij de SUV’s valt ook de S-Cross in de smaak. Hij deelt zijn milde hybride-systeem (48 volt) met de Vitara.

015_Suzuki_Vitara

Advertentie – lees hieronder verder

Hybride break

Op de stand van Suzuki is ook de Swace break te zien. Net als de Across, een Toyota RAV4 met andere badge, is dit model gebaseerd op een Toyota, meer bepaald de Corolla break. De motor is een zelfopladende hybride: de 1.8 levert 140 pk, waarmee hij in 9,4 seconden van 0 naar 100 km/u accelereert.

44555

Europese primeur

Tot nu toe had Suzuki geen 100% elektrisch model in zijn gamma. Dit is nu rechtgezet met de Europese première van de e Vitara. Deze geheel nieuwe auto staat op een elektrisch platform dat in de toekomst met andere Suzuki-modellen wordt gedeeld. Het aanbod van de e Vitara omvat twee LFP-batterijen van 49 en 61 kWh en drie vermogensniveaus: 145 pk, 175 pk en 184 pk. De kleinere batterij is gekoppeld aan voorwielaandrijving, terwijl de grotere verkrijgbaar is met voor- of vierwielaandrijving. De e Vitara komt in de loop van 2025 op de markt.

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Door Maxime Hérion Journalist

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Suzuki voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Suzuki Jimny
tweedehands 1.5 i Allgrip
70.905 km 23.998 €
Soco Charleroi - 6042 Lodelinsart Bekijk
Suzuki Vitara
tweedehands 1.6i 4x2 GL * 1ER PROP + CLIM + GARANTIE *
87.000 km 10.950 €
FAZ Cars - 4100 Seraing Bekijk
Suzuki Alto
tweedehands Alto 1.0 benzine Air 12 maanden garantie
40.712 km 5.499 €
Vabis service center NV - 2920 Kalmthout Bekijk
Suzuki Alto
tweedehands Airco // 43.000KM // ** carrosserie **
43.000 km 3.950 €
Mecanorama SRL - 1140 Evere Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.