De Lister Thunder is gebaseerd op de jaguar F-Type en het vermogen van de 5.0 V8-motor wordt opgevoerd tot 666 pk. Vergeleken met de F-Type SVR wint deze versie ongeveer 100 pk. Er komen ook enkele discrete esthetische wijzigingen, want het Jaguar-logo wordt bijvoorbeeld geruild voor een Lister-schildje.
Het recept blijkt overigens aan te slaan, want in amper 24 uren werd deze Lister Thunder de best verkochte model van de constructeur in zijn 65-jarig bestaan.
Op 15 februari zal de wagen worden voorgesteld in London en het ziet er naar uit dat de productie snel zal worden opgestart.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief
