Lamborghini wil zijn verkoop op drie jaar verdubbelen

Lamborghini bevestigde de komst van de SUV Urus in zijn gamma vanaf 2018. Daarmee kan het Italiaanse merk zijn ambitieuze doelstellingen realiseren, want het is de bedoeling het productievolume te verdubbelen, niet meer of minder. Zoals de Cayenne in zijn tijd Porsche toeliet over te gaan van het stadium van een “kleine” constructeur naar een massaproducent, heeft de Urus de zware opdracht om hetzelfde te doen voor Lamborghini. Het Italiaanse merk rekent inderdaad op 3.500 verkochte exemplaren dit jaar, en verwacht volgens zijn CEO Stefano Domenicali tegen 2019 een productie van 7.000 eenheden. Een ambitieuze prognose voor een wagen waarvan de basisprijs rond 200.000 euro zou liggen. Dat laat serieuze winstmarges vermoeden … zoals met de Cayenne voor Porsche!

Gepubliceerd op 26 augustus 2016

Deel

Lamborghini wil zijn verkoop op drie jaar verdubbelen
Door Nicolas Morlet Freelance journalist

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Lamborghini voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Lamborghini Urus
tweedehands Urus 4.0 BiTurbo V8
53.000 km 199.980 €
Simplicicar Marche-en -Famenne - 6990 Hotton Bekijk
Lamborghini
tweedehands
Prijs op aanvraag
Catawiki - 1079 TX Amsterdam Bekijk
Lamborghini Urus
tweedehands
14.000 km 5.671 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Lamborghini Urus
tweedehands Performante 4.0 BiTurbo V8 Alu23"/CaronPack/Pano/Acc/B&O/SoftClose/Cam360/Massage *1j garantie*
14.000 km 309.900 €
Kuurne Motors - 8520 Kuurne Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.