Eén van de eerste Ferrari’s onder de hamer

Eén van de 39 exemplaren die van de Ferrari 166 zijn gebouwd, wordt binnenkort geveild bij RM Sotheby op Amelia Island. De prijs van dit open model uit 1950 zou wel eens kunnen oplopen tot 10 miljoen dollar!

Gepubliceerd op 7 maart 2017
Leestijd : 1 min

Deel

Eén van de eerste Ferrari’s onder de hamer

Technisch gesproken is de 125S het eerste Ferrari-model maar daar werden slechts 2 exemplaren van gebouwd. Deze keer gaat onze aandacht naar de 166 waarvan 39 stuks werden gebouwd door Touring.

Dit chassis is nummer 0058M en het is de wagen die in 1951 en 1953 deelnam aan de Mille Miglia maar ook aan tal van andere races in Europa en Amerika. Toen hij de fabriek verliet, werd deze 166 MM aangedreven door een 2.0 l V12-motor die 140 pk leverde.

Dit exemplaar is uitzonderlijk goed bewaard en de prijs wordt door RM Sotheby’s tussen de 8 en de 10 miljoen dollar geschat.

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Ferrari voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Ferrari 575
tweedehands Superamerica '2006 CH5388
57.303 km 325.000 €
Oldtimerfarm - 9880 Aalter Bekijk
Ferrari
tweedehands 3.9 Turbo V8 F1
13.500 km 229.670 €
MH Automobile - 5100 Wierdes Bekijk
Ferrari Testarossa
tweedehands '90 CH5462
50.458 km 225.000 €
Oldtimerfarm - 9880 Aalter Bekijk
Ferrari 488 Spider
tweedehands Bianco Italia - Rosso Ferrari / FERRARI Warranty / PPF / Full Carbon / LIKE NEW
7.300 km 274.990 €
Car Collection Sales - 5060 Sambreville Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.