Het onverwoestbare VW-busje! (+VIDEO)

Dit oude VW-busje, of wat ervan overblijft, werd geraakt door een neervallende boom en is duidelijk rijp voor de schroothoop. Al is dat zonder zijn Braziliaanse eigenaar gerekend. Die vindt dat zijn witte Volkswagen nog prima rijdt. En helemaal ongelijk heeft de man niet!

Gepubliceerd op 11 oktober 2017
Leestijd : 1 min

Deel

Het onverwoestbare VW-busje! (+VIDEO)

Hoe dit kan? Blijkbaar heeft de boom vitale en kabels onderdelen gemist, met als gevolg dat er nog gewoon gereden kan worden. Voor wie het zich afvraagt: de brandstoftank, de motor en de transmissie zitten achteraan.

Zou jij hiermee durven rondrijden?

Advertentie – lees hieronder verder

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Door Joris Bosseloo Content & Community Manager / Chief Editor

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Volkswagen voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Volkswagen Transporter
tweedehands Business 2.0L TDI 170 hp
50 km Prijs op aanvraag
Stockcoach Automotive Marketplace nv - 3030 Tienen Bekijk
Volkswagen T-Roc
tweedehands 1.0TSI 115PK DSG APP CONNECT NAVIGATIE SIDE ASSIST ACC
21.000 km 23.250 €
VW-Audi Center bv - 2490 Balen Bekijk
Volkswagen Tiguan
tweedehands 2.0 TDi+NAVI+TOIT OUVRANT+CUIR+SIEGES CHAUFF+EURO 6B
241.557 km 8.290 €
Lovacar - 1410 Waterloo Bekijk
Volkswagen T-Roc
tweedehands
41.900 km 21.790 €
Garage Willems - 4600 Visé Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.