We zijn getuige van een wetsdienaar die achter de jonge bestuurder van een zilverkleurige BMW 3-reeks rijdt. Deze zou te veel vaart hebben genomen en dus besluit de agent de kerel te controleren. Tot ieders grote verbazing toont de flik echter veel begrip voor het excuus van de chauffeur, namelijk het te laat zijn voor een presentatie in de University of Wisconsin-Stout.
Niet alleen blijft het slechts bij een waarschuwing, de arm der wet toont de student ook hoe je correct een das moet knopen. Zo kwam hij niet enkel netjes op zijn bestemming; hij heeft ook iets bijgeleerd na de innige ontmoeting met wat sommigen weleens een smurf durven te noemen.
Zoiets zelf al in België meegemaakt? Laat het ons weten!
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief