De vormgeving van de nieuwe CR-V is weinig verrassend, want dit model werd eind 2016 al in de Verenigde Staten onthuld. Het maakt nu ook de oversteek naar Europa en is gewapend met nieuwe argumenten die zijn voorganger vreemd waren.
Om te beginnen ruimt de dieselmotor plaats voor een hybride aandrijving. De CR-V koppelt een tweeliter benzinemotor – die volgens de Atkinson-cyclus draait – aan twee elektromotoren. Het systeemvermogen werd nog niet meegedeeld. Vanaf de lancering voorziet Honda een 1.5 liter turbomotor op benzine die aan een manuele of CVT versnellingsbak wordt gekoppeld. Deze CR-V wordt zowel met voorwielaandrijving als met vierwielaandrijving geleverd.
Hoewel het design slechts met mondjesmaat evolueert, zien we een klassiek interieur met een digitaal scherm van 7 inch op het dashboard. Dankzij een derde zetelrij biedt het interieur voortaan plaats aan twee extra passagiers.
Advertentie – lees hieronder verder
Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be
