VW- of BMW-motoren in Volvo’s?

Enkele weken na de onthulling van het plan om al zijn nieuwe modellen te elektrificeren, en op termijn de diesel aan de kant te schuiven, overweegt Volvo op termijn ook volledig te stoppen met de interne productie van zijn motoren, en zoekt dus partners om verbrandingsmotoren te leveren.

Gepubliceerd op 31 augustus 2017
Leestijd : 1 min

Deel

VW- of BMW-motoren in Volvo’s?

De aankondiging van Volvo om een elektrische variant van elke van zijn volgende wagens aan te bieden, betekent helemaal niet het einde van de verbrandingsmotoren bij het merk. Maar de overgang naar de elektrische mobiliteit zou wel een negatieve invloed kunnen hebben op de rendabiliteit van de investeringen voor de ontwikkeling van nieuwe verbrandingsmotoren. Dit is de reden waarom Volvo heeft beslist om zich tot partners te wenden in plaats van verder motoren van het “huis” te blijven bouwen.

Volgens het Duitse medium Automobilwoche dat deze informatie uitbracht, zou Volvo hiervoor reeds in contact zijn met BMW en Volkswagen. Maar als het tot een akkoord zou komen, zullen concrete toepassingen er pas komen tegen het begin van het volgende decennium.

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Door Alain De Jong journalist, tekstschrijver, communicatiespecialist

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Volvo voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Volvo XC40
tweedehands 1.5 T3 Momentum Pro S-CUIR/NAVI/TO PANO/FULL LED/JA/PDC
51.992 km 20.998 €
Soco Namur - 5100 Naninne Bekijk
Volvo Ander
tweedehands 1800 S '66 CH18563
16.101 km 32.950 €
Oldtimerfarm - 9880 Aalter Bekijk
Volvo XC40
tweedehands
60.000 km 642 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Volvo XC40
tweedehands
40.000 km 592 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.