Akkoord, erg veel valt er nog niet van af te leiden maar we krijgen tenminste een idee van wat de designers uit hun mouwen hebben geschud. Het lijkt er in ieder geval redelijk traditioneel aan toe te gaan, zowel binnenin als aan de buitenzijde. Let ook op de grappige tekst die achteraan werd aangebracht.
AMG-motor
Zoals je misschien al wist, levert Mercedes-AMG V8-motoren aan Aston Martin. Die samenwerking loopt sinds 2015. De DBX krijgt sowieso een V8 en in principe wordt dat het blok dat je momenteel in de DB11 kan bestellen, daarin goed voor 510 pk. Of er ook een V12 of zelfs een hybride in de pijplijn zitten, is afwachten geblazen.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief