Scoop: nieuwe stap in ontwikkeling Porsche Mission E

Een prototype van de elektrisch aangedreven Porsche berline werd voor het eerst gespot tijdens winterse tests in Zweden. De temperatuur bedroeg er -20° Celsius en dat is een ware beproeving voor de batterijen.

Gepubliceerd op 13 december 2017
Leestijd : 1 min
Scoop: nieuwe stap in ontwikkeling  Porsche Mission E

Na de klassieke tests, enkele rondjes op de Nürburgring en de gebruikelijke vergelijkingen met Tesla, zien we de Porsche Mission E voor het eerst aan het werk in de sneeuw. Let echter niet op de uitlaten want die zijn gewoon nep.

De Porsche Mission E was voor het eerst te zien als concept op het autosalon van Frankfurt in 2015. Porsche belooft dat het model al in 2019 bij de dealers zal staan. Volgens de eerste geruchten zal hij over een accu met en zeer hoge capaciteit beschikken, zodat hij een autonomie van pakweg 500 km haalt, gemeten volgens de NEDC-rijcyclus.

Advertentie – lees hieronder verder

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Porsche Taycan voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Porsche Taycan
tweedehands 4S Cross Turismo
19.497 km 85.999 €
Exclusive Car design BV - 9300 Aalst Bekijk
Porsche Taycan
tweedehands
27.900 km 1.342 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Porsche Taycan
tweedehands 4 Cross Turismo
19.532 km 66.650 €
Van Mossel Used Cars Hasselt - 3500 Hasselt Bekijk
Porsche Taycan
tweedehands Performance4S*Bose*MemorySeat*ACC*DCC*4WielSturing
93.405 km 52.990 €
Garage Brys - 9400 Ninove Bekijk

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!