Land Rover Defender maakt comeback met V8 (+VIDEO)

Hoewel de productie van de klassieke Land Rover Defender in 2016 werd gestopt, maakt het model een comeback naar aanleiding van de 70ste verjaardag  met een V8-versie. Deze V8-motor levert 405 pk en het is de krachtigste motor die ooit in een Defender werd gemonteerd.

Gepubliceerd op 18 januari 2018
Leestijd : 1 min

Deel

Land Rover Defender maakt comeback met V8 (+VIDEO)

In afwachting van de totaal nieuwe generatie Defender die eind dit jaar wordt verwacht, bouwt de Land Rover Classic-afdeling voor deze bijzondere versie. Deze Defender Works V8 brengt een hommage aan de eerste krachtige motoren ( V8 Stage 1) die in de Series 3 modellen uit 1979 werden gebruikt voor de 50th Anniversary Edition. Deze modellen zijn vandaag erg gegeerd bij verzamelaars.

De atmosferische 5.0 l V8-motor van deze Defender levert 405 pk en 515 Nm aan koppel. De topsnelheid van de mastodont die werd uitgerust met alle-terrein banden bedraagt 170 km/u en hij spurt in 5,6 seconden van 0 tot 100 km dankzij de automatische achttrapsversnellingsbak.

Van deze Defender Works V8 komt een versie met een 90- en een 110 wielbasis en ze kunnen rechtstreeks bij Land Rover Classic worden besteld. In Groot-Brittannië koop je deze Defender 90 vanaf £ 150.000.

Zelf op zoek naar een prachtige oldtimer? Die vind je gegarandeerd op www.autoclassic.be

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Land Rover Defender voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Land Rover Defender
tweedehands 110 D200 S Warranty until 03/2030
28.931 km 67.950 €
Jaguar Land Rover Brussels West - Drogenbos - 1620 Drogenbos Bekijk
Land Rover Defender
tweedehands 110 P400e XS Edition AWD Auto. 24MY
22.702 km 85.995 €
Jaguar Land Rover Hasselt - 3500 Hasselt Bekijk
Land Rover Defender
tweedehands P635 AWD Auto OCTA
7.365 km 165.900 €
Jaguar Land Rover Namur - 5101 Namur (Erpent) Bekijk
Land Rover Defender
tweedehands
56.116 km 1.492 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.