Het komt er dus op neer dat deze 100 % elektrische berline voortaan een batterijpack krijgt dat 70 kWh sterk is. Deze batterijen voeden de twee elektromotoren. Kortom, de technische basis is geënt op die van de p85D versie. De nieuweling is evenwel geen 700 pk sterk maar levert 334 pk.
Volgens de Amerikaanse constructeur is dat vermogen in staat om de berline in amper 5,4 seconden naar 100 km/u te laten spurten. Hij haalt een topsnelheid van 225 km/u en beschikt over een theoretische autonomie van 442 km.
Deze Tesla beschikt standaard over het Autopilot-systeem (met radar, ultrasone sensoren en een camera vooraan), een navigatiesysteem en hij is klaar om geladen te worden via de snelle Superchargers.
Tesla maakt van de gelegenheid gebruik op ook drie nieuwe koetswerkkleuren voor te stellen. Zo kan je voortaan ook kiezen voor oceaanblauw, titanium of obsidiaan zwart. Deze kleuren zullen ook op de rest van het gamma leverbaar zijn. De constructeur geeft tot slot aan dat deze nieuwe versie 77.100 euro zal kosten.
Ziet u zichzelf ooit aan het stuur van een Tesla ?
Advertentie – lees hieronder verder
Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be