Een troef is dat dit product eenvoudig te installeren lijkt. Het volstaat om het kenteken achteraan te verwijderen en dat in de Pearl RearVision te plaatsen, alvorens het geheel opnieuw te bevestigen. Het pack omvat eveneens een module die op de ODB-poort van de wagen kan worden aangesloten en een smartphone-houder die op de ventilatiemonden geplaatst kan worden.
Het signaal van de twee camera’s, die ieder een eigen invalshoek hebben, wordt (draadloos) naar de smartphone gestuurd. Die geeft dus twee beelden weer en waarschuwt ook voor een dreigende aanrijding achteraan door middel van een alarmsignaal.
Dit product is voorlopig enkel in de Verenigde Staten te koop en kost daar ongeveer 500 euro.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief