Seat stelt “5G connected car” voor

Seat onthult op het Mobile World Congress in Barcelona een ‘5G connected car’, die de mogelijkheden van coöperatief autonoom rijden voor de stedelijke mobiliteit demonstreert.

Gepubliceerd op 14 februari 2019
Leestijd : 2 min

Deel

Seat stelt “5G connected car” voor

Het Mobile World Congress (MWC) is ‘s werelds belangrijkste evenement inzake mobiele technologie en connectiviteit dat nu al voor het vijfde jaar op rij in Barcelona wordt gehouden. Daar plant Seat de wereldpremière van een voertuig dat een doorslaggevend verschil zal maken in de stedelijke micromobiliteitsstrategie. Deze 5G Connected Car werd in samenwerking met Telefónica en 5G Barcelona ontwikkeld als mobiliteitsplatform voor autonoom rijden.

Seat CEO Luca de Meo stelt dat: “De mobiliteit aan het veranderen is met als gevolg dat ook onze rol van fabrikant en mobiliteitsleverancier wijzigt. Wij moeten in staat zijn om nieuwe mobiliteitsplatformen die een sleutelrol zullen spelen in de steden van de toekomst, te beheren en aan te bieden. Seat is verregaand betrokken in verscheidene projecten van dit type en het MWC vormt de perfecte achtergrond om die projecten aan de wereld voor te stellen.”

Binnen het kader van het 5G Barcelona-project dat Barcelona wil promoten als een van de toonaangevende Europese hoofdsteden van 5G-technologie zullen Seat en Telefónica samen een piloottest lanceren van de 5G connected car. Dit initiatief zet, als een eerste stap naar coöperatief autonoom rijden, in op de communicatie tussen de auto, de omliggende infrastructuur en andere auto’s.

Advertentie – lees hieronder verder

Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands SEAT voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
SEAT Leon
tweedehands GPS*Carplay*Capteurs Av/Ar*Clim auto*Cruise control
47.670 km 16.990 €
Schu Chenée - 4032 Chenee Bekijk
SEAT Arona
tweedehands Style*Carplay*Caméra*Capteurs Av/Ar*Clim auto
40.423 km 16.490 €
Schu Chenée - 4032 Chenee Bekijk
SEAT Leon
tweedehands GPS*Carplay*Capteurs Av/Ar*Clim auto*Cruise control
47.670 km 16.990 €
Groupe Autosphere Chênée - 4032 Chênee Bekijk
SEAT Arona
tweedehands Style*Carplay*Caméra*Capteurs Av/Ar*Clim auto
40.423 km 16.490 €
Groupe Autosphere Chênée - 4032 Chênee Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.