Nieuwe vicepresident R&D bij Mazda

Sinds september is er in het Europese reserch & development center van Mazda een nieuwe vicepresident. Matsuhiro Tanaka werkt al sinds 1984 voor de constructeur en volgt Kenichiro Saruwatari op.

Gepubliceerd op 16 september 2016
Leestijd : 1 min

Deel

Nieuwe vicepresident R&D bij Mazda

Tanaka is 55 jaar  en werkt al 30 voor Mazda waar hij als stagiair begon toen hij nog studeerde aan de universiteit van Yamaguchi. Aanvankelijk kreeg hij de opdracht om de veiligheid bij ongevallen te verhogen. Hij klom langzaam hogerop en vandaag is hij vicepresident van de Europese R&D-afdeling, die in het Duitse Oberursel is gevestigd.

Hij vervangt er Kenichiro Saruwatari, die deze functie sinds 2014 bekleedde. Deze laatste keert echter terug naar Japan waar hij Deputy General Manager wordt voor de productafdeling van Mazda.

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Mazda voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Mazda 3
tweedehands 2.0 e-Skyactiv-G Leder/360°Cam/Headup/Bose/Carplay
61.479 km 19.990 €
CAR GALLERY DE GEYNDT - 9406 Outer Bekijk
Mazda 2
tweedehands
15.241 km 469 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Mazda CX-5
tweedehands CX-5 2.0i SKYACTIV-G 2WD Homura
70.364 km 23.900 €
Top Cars Kairis - 4840 Welkenraedt Bekijk
Mazda 2
tweedehands
58.576 km 462 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.