Weinig gecamoufleerde Porsche Cayenne

Sinds enkele maanden wordt op officiële autosalons uitgekeken naar dit model, in tussentijd hebben onze spionfotografen de Porsche Cayenne 2018 betrapt. Het valt op dat hij nog nauwelijks gecamoufleerd is!

Gepubliceerd op 19 juli 2017
Leestijd : 1 min

Deel

Weinig gecamoufleerde Porsche Cayenne

In 2015 onderging de Cayenne al een facelift maar de versie 2018 is helemaal nieuw! Het gaat dus om de derde generatie van deze grote SUV uit Stuttgart.

Op deze nieuwe beelden is te zien dat de snuit van de Porsche steeds vlakker wordt. ¾ vooraan lijkt hij meer dan ooit op zijn kleine broertje, de Macan maar achteraan blijven de lichtunits goed gecamoufleerd. Als we de geruchten mogen geloven, zou de achterkant op de Panamera Sport Turismo lijken. De SUV zal ook het motorgamma delen met de Panamera.

Hij wordt gebouwd op het MLB-platform van de VW groep en de nieuwe Porsche Cayenne zal 100 tot 200 kg lichter zijn dan zijn voorganger. Het is weinig waarschijnlijk dat hij ook een beroep doen op de viercilinder motor van de Macan.

Het ziet er naar uit dat de definitieve versie in september op het autosalon van Frankfurt zal debuteren.

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Porsche Cayenne voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Porsche Cayenne
tweedehands Coupe 🔥/ E-Hybrid / 89000 km / ✔️Porsche Historie
89.000 km 65.950 €
Auto’s Boone K. - 8500 Kortrijk Bekijk
Porsche Cayenne
tweedehands Cayenne 3.0 D V6 Platinum EditionTiptronic S
270.031 km 17.500 €
Avtolux - 3840 Borgloon Bekijk
Porsche Cayenne
tweedehands
25.300 km 2.026 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk
Porsche Cayenne
tweedehands E-Hybrid * Pano * SportChrono * BOSE * Camera * Luchtvering * BTW
106.558 km 48.750 €
Vanlerberghe Premium Cars - 8800 Roeselare Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.