Dankzij een oplader die verbonden is met door het bedrijf Moixa ontwikkelde software, hebben klanten van Honda in het Verenigd Koninkrijk toegang tot groene energie; stroom die wordt geleverd door Octopus Energy en zowel ‘s avonds als ‘s nachts tegen een voordeliger tarief wordt gefactureerd.
Een besparing van 549 euro
De software van e-Progress beheert de kosten zodat de klanten zo weinig mogelijk betalen voor hun laadbeurt. Er werd berekend dat zij op jaarbasis elk ongeveer £ 475 (€ 549) kunnen besparen. De vraag is natuurlijk of dergelijke systemen ook op het Europese vasteland zullen opduiken.
Advertentie – lees hieronder verder
Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:
- Bezoek gocar.be regelmatig
- Volg Gocar op Google Nieuws
- Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief