BlueSummer : de Mehari van de 21e eeuw

Dit nieuws zal zeker de liefhebbers van de Citroën Mehari interesseren! Als u deze zomer in Frankrijk verblijft, moet u zeker eens bij een verdeler van het merk passeren, want u kan er de hedendaagse interpretatie van de beroemde Mehari ontdekken! Dit voertuig werd BlueSummer gedoopt en is niets minder dan een 100 % elektrische vierzitscabriolet die werd gebouwd door Bolloré.

Gepubliceerd op 23 juli 2015
Leestijd : 1 min

Deel

BlueSummer : de Mehari van de 21e eeuw

In Frankrijk is deze constructeur zeer gekend. Hij lanceerde er de beroemde BlueCar die door de dienst voor autodelen Autolib' wordt gebruikt. Het is dus geen verrassing dat de BlueSummer hiervan een minimalistische variante werd, die gebruik maakt van de technische basis van de BlueCar.

Op technisch vlak valt te melden dat de BlueSummer voorzien is van een koetswerk uit gekleurde ABS PMMA kunststof, aangedreven wordt door een elektromotor met 68 pk en een kofferinhoud van 350 liter heeft. In theorie heeft het voertuig een rijbereik van 250 km in de stad en 150 km op de snelweg. De topsnelheid bedraagt 110 km/u.

Beide constructeurs zijn tevreden met de samenwerking. Enerzijds profiteert Bolloré van het uitgebreide dealernetwerk van Citroën in Frankrijk. En daarnaast krijgt het PSA-merk er “een gewaagd en origineel product bij dat overeenstemt met zijn waarden”. Kortom het gaat hier om een echte “win-win-relatie”.

Advertentie – lees hieronder verder

Zou u het leuk vinden dat Citroën de BlueSummer ook in België op de markt zou brengen ?

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Citroen voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Citroen C5 Aircross
tweedehands HYBRID 145 AUTOMAAT MAX
2 km 33.999 €
Citroën Defever - 8900 Ieper Bekijk
Citroen C5 Aircross
tweedehands HYBRID 145 AUTOMAAT MAX
2 km 34.990 €
Citroën Defever - 8900 Ieper Bekijk
Citroen C3
tweedehands MAX / Mhev / E-DSC6
8.803 km 20.990 €
Ricco Peugeot - 5580 Rochefort Bekijk
Citroen C5 Aircross
tweedehands Max / EAT8 / 1.5 BlueHDi
9.131 km 24.990 €
Ricco Peugeot - 5580 Rochefort Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.