Citroën C4 Cactus: De Méhari van de 21e eeuw!

De laatste week van juni was een belangrijke voor Citroën. De Franse constructeur is namelijk gestart met de lancering van zijn nieuwste creatie: de C4 Cactus.  Deze 'SUV' kondigt duidelijk een vernieuwing aan bij het merk. De Belgische invoerder spreekt van een sober, robuust en vooral origineel model.

Gepubliceerd op 3 juli 2014
Leestijd : 1 min

Deel

Citroën C4 Cactus: De Méhari van de 21e eeuw!

Het is inderdaad zo dat de C4 Cactus met zijn 'airbumps' niet echt onopvallend is. Dit zijn luchtkussens van kunststof die de deuren beschermen tegen laterale schokken. Maar, naast zijn algemene lijn en opmerkelijke esthetische details, is de C4 Cactus ook de 'koning van de innovaties'.

Binnenin heeft de constructeur, om plaats te sparen, namelijk de airbag voor de voorste passagier verplaatst naar het dak, de pook  van zijn gerobotiseerde versnellingsbak gewisseld tegen drukknopen (D, N en R) en de verschillende bedieningen gecentraliseerd in een modern aanraakscherm van 7 duim.  Niet slecht! Vanuit praktisch standpunt daarentegen moet men het stellen met een neerklapbare achterbank uit een stuk en achterruiten die naar buiten openen.

Om deze Cactus aan te drijven stelt Citroën slechts kleine motoren voor. Bij de benzinemotoren gaat het om een driecilinder van 75 of 82 paarden. De dieselliefhebbers hebben de keuze uit een viercilinder van 92 of 100 paarden. Verder is er geen vierwielaandrijving beschikbaar voor deze 'SUV'.

Wat vindt u van deze nieuwe Citroën? 

Advertentie – lees hieronder verder

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

  1. Bezoek gocar.be regelmatig
  2. Volg Gocar op Google Nieuws
  3. Abonneer op de Gocar-nieuwsbrief

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Citroen voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Citroen C3 Aircross
tweedehands Benzine 110pk -€4100 Lente Actie!!
20.613 km 14.899 €
Vabis service center NV - 2920 Kalmthout Bekijk
Citroen Grand C4 Picasso
tweedehands Grand C4 Picasso 1.6 BlueHDi Business Automaat/GPS/Trekhaak/..
133.619 km 8.799 €
Vabis service center NV - 2920 Kalmthout Bekijk
Citroen C5 Aircross
tweedehands Max BlueHDi 130 EAT8
17.807 km Prijs op aanvraag
Stockcoach Automotive Marketplace nv - 3030 Tienen Bekijk
Citroen C4
tweedehands Hybride 145 ch e-DCS6 Max
1.580 km Prijs op aanvraag
Stockcoach Automotive Marketplace nv - 3030 Tienen Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.