Ferrari-werknemers krijgen serieuze bonus

Ferrari hangt de gulle gever uit bij zijn werknemers. Om hun inzet en trouw te belonen, hebben ze stuk voor stuk recht op een zeer fikse premie.

Gepubliceerd op 5 maart 2021
Leestijd : 1 min

Deel

Ferrari-werknemers krijgen serieuze bonus

Ferrari is een van de merken die geen financiële kater overhoudt aan covid-19. Integendeel zelfs, want de Italiaanse sportwagenfabrikant verkocht tijdens de crisis zelfs meer wagens dan anders. Dan kan er eens wat vanaf voor het personeel, moeten de bonzen gedacht hebben.

Meer dan 7.000 euro

Elke Ferrari-werknemer zou een eenmalige premie van 7.526,14 euro op de rekening gestort krijgen, 2.100 euro meer dan voorzien in de contracten. De directie zegt het personeel van het bedrijf te willen belonen voor hun inzet tijdens deze moeilijke periode.

Advertentie – lees hieronder verder

Ferrari-SUV

Het gaat Ferrari financieel voor de wind, zoveel is duidelijk, en het belooft nog beter te worden met de komst van de Purosangue, de eerste SUV van het merk. Fanaten van lage vierwielers steigeren bij de gedachten daarvan, maar het mag geen geheim wezen dat SUV’s en andere cross-overs het ook in de allerduurste segmenten bijzonder goed doen. Denk maar aan de Bentley Bentayga en de Rolls-Royce Cullinan, maar nog meer aan de Lamborghini Urus, hét model waarmee de Purosangue de concurrentie wil aangaan. Weet trouwens dat Ferrari nog vóór 2030 een 100% elektrisch model wil lanceren. Meer daarover lees je hier.

Een tweedehandse Ferrari in België kopen? Je zoektocht start hier

Duizenden Belgische bestuurders volgen Gocar om op de hoogte te blijven en om de beste wagendeals te ontdekken. U toch ook? Blijf op de hoogte:

Door Joris Bosseloo Content & Community Manager / Chief Editor

Deel

Gocar marketplace
Bent u op zoek naar een nieuwe of tweedehands Ferrari voertuig?
Hybride, elektrisch of thermisch? Nieuw of tweedehands? Specialist in het zoeken naar nieuwe en tweedehands voertuigen en al het autonieuws.
Ferrari 308
tweedehands GTBi '81 CH38357
33.735 km 119.950 €
Oldtimerfarm - 9880 Aalter Bekijk
Ferrari 812
tweedehands GTS 6.5 V12i F1 *PACK CARBONE INTER/EXTER*LIFT*
1.950 km 555.812 €
Ardi Automobile Melen - 4633 Melen Bekijk
Ferrari 348
tweedehands TS '93 CH94986
68.484 km 149.950 €
Oldtimerfarm - 9880 Aalter Bekijk
Ferrari 296
tweedehands GTB
50 km 5.712 €/m.
Flexlease - 8870 Izegem Bekijk

Gocar, jouw all-in-one autoplatform

Een marketplace om te kopen of verkopen, een nieuwssite om op de hoogte te blijven en een gids om eenvoudig betrouwbare professionele garages bij jou in de buurt te vinden.

In dezelfde categorie

Gocar newsletters
Gocar is de referentie. Of het nu gaat om het laatste autonieuws of de hotste mobiliteitsonderwerpen!
Schrijf je in voor onze Gocar-nieuwsbrief om op de hoogte te blijven van het laatste nieuws en leuke aanbiedingen!
Uw inschrijving werd goed geregistreerd.