De film Ferris Bueller’s Day Off, die in 1986 in de bioscopen verscheen, vertelt het verhaal van een welgestelde Amerikaanse tiener, Ferris Bueller, die besluit een dag vrij te nemen en de lessen te brossen. Hij weet zijn vriendin en zijn beste vriend te overtuigen om met hem mee te gaan naar Chicago, in een Ferrari 250 GT California Spyder die ze geleend hebben van de vader van zijn vriend. Uiteraard loopt dit niet zoals gepland en beleeft het trio allerlei komische avonturen.
Cultfilm
Deze komische tienerfilm is uitgegroeid tot een cultfilm en is een van de favorieten van Lewis Hamilton. Om zijn komst naar het Ferrari-team te vieren, aarzelde hij niet om een soort remake te maken met behulp van AI. De F1-piloot duikt op in de film dankzij opnieuw gemonteerde scènes. Zonder het verhaal te verklappen, kunnen we wel zeggen dat Hamilton zich prima vermaakt met de Ferrari, die in werkelijkheid slechts een replica was op basis van een Chevrolet Corvette.
Advertentie – lees hieronder verder
Geen geluk
Dit fragment uit de film, dat je hieronder kunt bekijken, is erg leuk omdat Lewis Hamilton duidelijk zichtbaar geniet van zijn deelname aan deze parodie. Helaas bracht het hem geen geluk tijdens de Grote Prijs van Australië, waarin hij niet verder kwam dan de tiende plaats. Gelukkig is het seizoen nog maar net begonnen en kan er nog veel veranderen in de komende 23 Grote Prijzen.
Op zoek naar een auto? Zoek, vind en koop het beste model op Gocar.be